Arkadaşlar uzun süredir video atamadım. 2022 Android tvbox öneri videosu için de bir süredir bekliyordum. Bugün sonunda fırsat buldum ve videoyu hazırladım. Öncelikle kurdan dolayı gerçekten çok fazla arttı fiyatlar. Bu yüzden almak istediğiniz ürünleri özellikle elektronik ürünleri ertelemeyin. Bu fiyatlar yarın için hala ucuz diyebiliriz. Çünkü her geçen gün üstüne koyarak gidiyor.

Videoda anlattıklarımı yazı olarak da sizlerle paylaşayım. Beni uzun zamandır takip edenler hangi cihazı önerdiğimi, hangi cihazı önermediğimi çok iyi biliyorlar zaten. Öncelikle şundan başlayalım. İhtiyacınız arasında Netflix varsa mutlaka lisanslı cihaz almanız gerekiyor. Netflix önemli değil diyorsanız lisanssız cihazlara da bakabilirsiniz. Lisanslı ve lisanssız cihaz arasındaki bir diğer fark ise lisanslı cihazlar güncelleme alırken, lisanssız cihazlar ya hiç almazlar ya da çok nadir alırlar. Lisanslı lisanssız kararını verdiyseniz gelelim seçeceğiniz modellere. Önerdiğim modeller aşağıdaki görselde mevcuttur. Ayrıca bizim telegram satış grubundan da alabilirsiniz. Satış grubuna katılmak için buraya tıklayın.

Lisanslı Cihaz İncelemeleri

Nvidia Shield İncelemesi

Onn TV box İncelemesi

Chromecast İncelemesi

Amazon Fire incelemesi

Verizon Stream İncelemesi

Jetstream Ematic incelemesi

Km2 incelemesi

Lisanssız Cihaz İncelemeleri

Techstorm Mx 10 – Gelecek

X88 Pro Mini İncelemesi

Hiremco X2 incelemesi

Hiremco Nitro x3+ incelemesi

Next Playbox incelemesi

Dreamstar B2

Alpsmart As575 incelemesi

Şimdi sizleri videoyla baş başa bırakıyorum. Aklınıza takılan bir soru olursa telegramdan ya da youtube yorumlardan bana ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/cOUoINqXAO8