Yerli Sermaye bir çok ürün tanıttım. Özellikle bu cihazların üzerinde duruyorum çünkü yerli sermaye ve 2 yıl garantili olması büyük avantaj. Bu tür cihazlar çabuk bozulduğu için garanti büyük önem arz ediyor. 

Cihazımız Alpsmart markasının As 575-x3 modeli. S905x3 işlemcisine 4 gb ram ve 64 gb depolama eşlik ediyor. Cihaz multimedya konusunda oldukça başarılı. Ayrıca firma bir çok uygulamayı sizler için yüklü gönderiyor. Bir de diğer cihazlardan farklı olarak kurulum sihirbazıyla açılıyor. Hızlıca ilk ayarlarınızı yapabiliyorsunuz. 

Cihaza özel iptv uygulaması, uygulama marketi ve wallpaper uygulaması var. Arayüz gayet stabil ve akıcı. Sizi zorlamıyor. Cihazın yanında hediye verilen kumanda gerçekten çok kullanışlı. Menü tuşuna uzun basarak arkada çalışan uygulamalara erişebiliyorsunuz. Air mouse desteği de mevcut.

Oyun konusuna gelecek olursak ufak boyutlu oyunlar rahatlıkla çalışıyor. Pubg mobile gibi oyunlar da çalışsa da istenilen performansı verdiğini söyleyemem. Ama bazı arkadaşlar bu şekilde de oynayacaktır. Root desteği olduğu için panda gamepad ile gamepad ayarlarınızı yaparak Pubg mobile daha rahat oynayabilirsiniz. Panda mouse ile klavye mouse kullanabilmeniz de mümkün. 

Cihazı en ucuz fiyat ile satın almak için buraya tıklayınız. 

Cihaz ile birlikte size 1 yıllık ücretsiz ulusal kanal yayını da hediye ediliyor. Böylelikle 1 sene boyunca uydu ile işiniz kalmıyor.  

Şimdi sizleri inceleme videosuyla baş başa bırakıyorum. Hepinize iyi seyirler.