En iyi iptv uygulamalarıyla ilgili sizlere bilgi vereceğim. Aslında bu konu herkesin zevkine ve tercihine göre değişir. Ben size tvboxlarda kullanabileceğiniz IPTV uygulamalarını artıları ve eksileriyle sıralayacağım. Önceden tek GSE IPTV PLAYER derdim ama artık o kadar çok alternatif var ki sizin de kafanız karışıyor doğal olarak. IPTV Extreme ve Perfect Player oldukça güzel uygulamalar. Hangisi cihazınızda iyi çalışıyorsa onu kullanabilirsiniz.

1- IPTV Extreme

En popüler uygulamalardan bir haline geldi. Hem mac üzerinden, hem link üzerinden, hem de dosya üzerinden liste yüklemesi yapabiliyorsunuz. Çözünürlük, bitrate ve fps gösterme özelliği var. Gayet stabil.

İndirin

 

2- GSE IPTV Player

İlk defa iptv kullanacaklar için karmaşık gelebilecek bir uygulama ama alıştıktan sonra da başka uygulamaya geçmek istemiyorsunuz. Mac ile liste yükleme yok. Link veya dosya olarak liste yükleme işlemi yapabiliyorsunuz. FPS ve çözünürlük gösterme özelliği var fakat bitrate göstermiyor. En kötü özelliği çok reklam var.

İndirin

3- IPTV Smarters Pro

En basit uygulamalardan birisi. Ekstra hiçbir özelliği yok. Linkini yapıştır. Kanallar gelsin. Arkana yaslan izle.

İndirin

4- Perfect Player

Çok geç keşfettiğim uygulamalardan biri. Görüntü kalitesi olarak çok başarılı. Liste yüklemekte iptv smarters kadar olmasa da basit. Uygulamayı açar açmaz 6 adet buton geliyor. Çarka basıp oynatma listesini seçiyorsunuz ve linki yapıştırıyorsunuz. Bunun ekstrası ekranın sağ köşesinde kumanda çıkıyor buradan kanalları değiştirebiliyorsunuz.

İndirin

https://youtu.be/5OLbPi0sU_I