Yine ilklerle sizleri buluşturmaya devam ediyorum. Türkiye’nin hem ilk S905x4 İncelemesi hem de ilk Verizon Stream incelemesi.

Cihazı uzun zamandır takip ediyordum. Amazon gibi alışveriş sitelerine gelirse alayım diye fakat bir türlü gelmedi. En sonunda telegram grubumuzdan Umut abi cihazı benim için tedarik etti sağolsun. Cihazın özelliklerine genel olarak bakacak olursak S905x4 işlemci, 2 gb ram ve 8 gb depolama ile geliyor. Kutu içeriğinde çok güzel, sessiz bir kumanda, hdmi kablo, usb c kablo, adaptör ve diğer cihazlardan farklı olarak duvar askı aparatı çıkıyor. Vidasından dübeline kadar düşünülmüş.

Cihazda güç usb c ile sağlanıyor. Ayrıca bir de usb slotuna yer verilmiş. Otg çeviriciye gerek kalmadan usb cihazlarınızı bağlayabilirsiniz. Kamera ve usb bellek testi yaptım. Ntfs diskler hariç diskleri okuyor. Kamerayı da çalıştırıyor.

Genel performans olarak S905x3 cihazlara göre pek fark olmaz diye düşünüyordum ama beni yanılttı. Bariz fark var. Performans olarak gerçekten çok başarılı. Cihazın kumandası da ayrı bir güzellik katmış. Otomatik olarak tvinizle eşleşiyor ve tvyi de aynı kumandayla kullanabiliyorsunuz.

Arayüz normal Android tv arayüzünden farklı olsa da gayet akıcı ve stabil. Eğer beğenmezseniz değiştirebilirsiniz.

Multimedya konusunda en ufak sorun yaşamazsınız. Kullanım açısından da sizi uzun süre götürür. Hem işlemci yeni hem de ısınmayan bir işlemci.

Tüm detayları videoda bulabilirsiniz. Ayrıca satın almak için bu linkten özel telegram grubuna ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizleri inceleme videosuyla baş başa bırakıyorum. İyi seyirler dilerim.

https://youtu.be/31wob1UT4lw