Merhaba arkadaşlar

Bugün sizlere tvboxtan farklı bir ürün tanıtacağım. Ürünümüz Msi markasının Mag Ch120 Oyuncu Koltuğu. Ürün hakkında satın almadan önce en ufak fikrim yoktu.

Uzun zamandır oyuncu koltuğu bakıyordum. Özellikle yerli bir markadan almak istiyordum fakat ithal oyuncu koltuklarıyla yerli oyuncu koltukları fiyat konusunda yarışır hale gelmişler. Ben de tercihimi Msi markasından yana kullandım. En büyük sebebi ise Msi markasına olan güvenim.

Bir çok marka ve modelde oyuncu koltukları mevcut. Araştırmalarımda bir çok video ve inceleme izledim. Mithat Kılıç’ın tavsiyeleri de oldu. Uzun bir süre kararsız kaldıktan sonra tercihim Msi’ dan yana oldu.

Bu koltuğun ne özelliği var diye soracak olursanız. Her koltukta olduğu gibi yukarı aşağı özelliği var. Arkaya tam 180 derece yatabiliyor. Kolçaklarda 4d özelliği mevcut. Yani ileri geri, sağ sol ve çapraz yönlendirme yapabiliyorsunuz. Süngerleri çok rahat. Ne çok sert ne çok yumuşak. Boyun ve bel minderi de oldukça konforlu. Multi tilt mekanizması sayesinde sallanma özelliği de mevcut.

Koltukla ilgili detaylı bilgileri Msi sitesinden yani bu linkten görebilirsiniz.

Ürün satın alma linki

Şimdi sizleri inceleme videom ile baş başa bırakıyorum. Beni bu videoyu çekmeye zorlayan Mithat Kılıç’a ayrıca teşekkür ediyorum. ☺️ İlk defa böyle bir video çektiğim için amatör bir video oldu bu yüzden kusura bakmayın. En azından almak isteyen kişilere bir referans olacaktır.

İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=HgL2r1pPLy0&feature=youtu.be