X98 miniyi daha önce incelemiştim ve gerçekten çok beğenmiştim. Bu yüzden MT Edition olarak çıkacak cihazın bu model olmasını istedim. Tam bir fiyat performans ürünü.

Cihazda S905W2 yeni nesil işlemcimize 4 gb ram ve 32 gb depolama eşlik ediyor. Cihazın tek eksiği USB 3.0 portu olmaması. Ben usb bellek kullanmadığımdan dolayı benim için önemsiz diyebilirim. Bulut sistemleri çıktığından beri Usb belleklerle işim kalmadı diyebilirim. Cihazın performansı gerçekten başarılı. AV1 codec ve Dolby Atmos desteği var. Cihaz için çıkarılmış Atv rom da bulunuyor eğer ilerleyen zamanlarda mobil romdan sıkılırsanız ATV rom da kullanabilirsiniz.

Cihazımızda lisans yok bundan dolayı Netflix uygulaması 480p çözünürlüğünde çalışıyor. Üzerinde gelen Netflix uygulamasını güncellememeniz gerekli. Güncellerseniz yeni versiyonda açılmaz.

Diğer tüm multimedya uygulamaları sorunsuz bir biçimde çalışıyor. En ufak bir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihazın fiyatı 799 TL olarak belirlendi. 2 yıl garantiyi de düşündüğünüz de yurtdışı fiyatından daha uyguna geliyor. Techstorm firması 2 yıl boyunca cihazının arkasında.

Cihazı aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.

Satın Al

Cihaz ilgili sorularınızı youtube videosu altında yer alan yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Cihaz için rom konusunda elimden geleni yapacağım. Yarın da atv yükleme videosu sizlerle olacak.

Hepinize iyi seyirler, keyifli kullanımlar

https://youtu.be/a0M7CgCmxHo