Fiyatını görünce dayanamadım. Bu fiyata Çin’den bile S905x3 cihaz almanıza imkan yok. Trident ile hem 2 yıl garantili hem S905x3 hem de 4 GB ram ve 32 gb depolama ile bu cihazı alabilirsiniz. Hepsiburada bayram kampanyası da üstüne gelince inanılmaz güzel bir fiyat karşımıza çıkıyor.

Bu cihazı 400 liraya bile alsanız fiyat performans cihazıdır. Ama şu an hepsiburada bayram kampanyası ile tam 310 liraya satın alabiliyorsunuz.c

Cihazın genel olarak özelliklerinden üstte bahsettim ama tekrar üstünden geçelim. S905x3 işlemciye 4 GB Ddr3 ram ve 32 gb depolama eşlik ediyor. Klasik mali g31 grafik yongası mevcut. 5 ghz WiFi desteği var. Bluetooth var ve en önemlisi Dolby desteği mevcut. Cihazda root var bu sayede panda gamepad ve panda mouse uygulamalarını kullanarak oyunlarda gamepad ve klavye mouse kullanabilirsiniz.

Cihazda tv market sürümü mevcut. Bu sayede Android tv uyumlu uygulamaları rahatlıkla kurabilirsiniz. Mesela çoğu cihazda bein connect tv versiyonu çalışmazken bu cihazda sorunsuz çalışıyor. Tv+, Vodafone tv, blu tv hepsi sorunsuz. YouTube 4k takılmadan sorunsuz. Oyun olarak pubg mobile dahi çalışıyor fakat bu tip büyük oyunlarda çok takılma oluyor bilginize. Bu işlemciler pubg mobile için yetersiz.

Cihazı aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.

Satın al

Wolf launcher rahatlıkla kuruluyor ve çok güzel performans veriyor. Kendi launcherına göre çok daha başarılı. Şimdi sizleri inceleme videosuyla baş başa bırakıyorum.

https://youtu.be/y4ncJsA7u14