Beni uzun süredir takip edenler Kodiden ne kadar haz etmediğimi bilirler. Çünkü cihazları yorduğunu ve gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ama yasal üyelikleri olmayan arkadaşlar film dizi izlemek için sitelere girmek zorunda kalıyorlar. Bu sitelerde de binlerce reklam geliyor önlerine. İzlediklerine izleyeceklerine pişman oluyorlar.

Kodi sevmiyorum desem de Kodi ile ilgili çok fazla soru geliyor. Gerek Telegram üzerinden gerek mail üzerinden sorular bitmiyor. Video izlenme sayılarına baktığımda da kodi videolarına ilgi olduğunu görüyorum.

Yakın zaman önce Telegram kanalımızda İbo abinin tavsiyesiyle Misfits modu biraz kurcaladım ve gerçekten çok beğendim. Özellikle RealDebrid hesabınız varsa müthiş bir arayüze sahip olacaksınız demektir. Yoksa üzülmeyin yine kullanabilirsiniz. Premium vs gibi ücret de istemiyor.

Kurulumu biraz zor. Ama kodiye alışkın iseniz hızlıca yapabilirsiniz. İlk defa kullanacaksanız da videoyu takip ederek hızlıca kurabilirsiniz.

Öncelikle eğer daha önce kodiyi yüklediyseniz tamamen kaldırın. Sıfırdan Kodiyi play store üzerinden kurun. Kurulum bittikten sonra kodiyi açın ve ayarlara gidin. Ayarlardan bilinmeyen kaynaklara izin verin. Bu izni verdikten sonra dosya yöneticisine girin ve misfits deposunu ekleyin. Adres videoda mevcut.

Adresi girdikten sonra tekrar file manager kısmına girip misfits repoyu seçin ve ordan istediğiniz modu seçip yükleyin.

Yazıyla karışık oluyor. Videodan daha iyi anlayacaksınız. Videoyu aşağıya bırakıyorum. Umarım beğeneceğiniz bir seçenek olmuştur. Hepinize iyi seyirler.

https://youtu.be/zyKawGq-NvY