Apk depo benim için gerçekten büyük vakit ve emek isteyen bir oluşumdu fakat bazı arkadaşların sürekli şifreleri değiştirmesinden ya da kafalarına göre içerik eklemelerinden dolayı iptal oldu. Hala ara ara çalışsa da verimli olmuyor. Bununla ilgili her gün bir çok soru alıyorum. Bir de bir arkadaşımız youtube’da yorum olarak bize balık verme tutmayı öğret yazmış. O öyle yazınca dedim çok doğru. Bu kadar emek ve zaman boşa gideceğine herkes kolayca kendisi oluştursun.

Yapmanız gerekenler çok basit. Bazıları için 5 dk bile almaycak. Öncelikle bu adrese girin. Daha sonra Pe ile başlayan bir buton var sayfada. Ona tıklıyoruz. Burası yeni hesap açma bölümü. Buraya gerekli bilgileri girdikten sonra sizden telefon numarası isteyecek. O bilgiyi de girdikten sonra hesap açma işlemimiz tamam. Şimdi geldik diğer önemli noktaya. Bu işlem bittikten sonra hesaptan çıkış yapmayın. Yeni sekmeden merttemizer.com adresine gidin. Üst menüde depo sekmesini göreceksiniz. Oradan Depo güncel adresini seçin. Depo güncel adresin altına yine alternatif 2 depo daha ekleyeceğim ilerleyen zamanda.

Mail ru depom karşınıza gelecek. Tüm  dosyaları seçip üst tarafta yer alan bulut ikonlu butona tıkladığınız anda benim depom olacak sizin deponuz. Tüm dosyalar ve klasörler böylelikle açtığınız hesaba aktarılmış olacak. Ara sıra deponun güncel halini kontrol edip en güncel halini tekrar deponuza aktarabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınız yoksa bu işlemleri telefondan da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonun tarayacısından masaüstü görünümünü seçmeniz.

Xplore nasıl kurulduğunu daha önce anlatmıştım. Kendi bilgilerinize buradan bakarak kurabilirsiniz.

https://youtu.be/RxQL4GfPYVo