Uzun süredir Xiaomi’nin Dafang modelini kullanıyorum. Bu kamerayı gerçekten çok beğenerek kullanıyordum ta ki 360 D806’yı görene kadar. Aslında Dafang baya basit bir modelmiş onu anlamış oldum.

360 markası Çin’de Xiaomi’nin en büyük rakibi. Sherman Teknoloji sayesinde 360 ürünlerini Türkiye’de görmeye başladık.

360 markasını güvenlik yazılımlarıyla tanımıştım. Bu güvenlik kamerası ile de daha iyi tanımış oldum. Cihazın kutusunu açtığımızda montaj için gerekli dübel ve vidanon bile yer aldığını görüyoruz. Cihazın alt tarafına gizlenmiş Micro usb girişi mevcut ve bunun rahatça adaptöre gidebilmesi için boşluk güzel düşünülmüş.

Kamerayı kurmak için öncelikle appstore ya da Google playden 360 Camera uygulamasını indiriyoruz. Hesap oluşturduktan sonra cihaz ekle butonuna tıklayıp pan tilt kamerayı seçiyoruz. Daha sonra direktifleri yerine getirip kameramızı kullanmaya başlıyoruz.

Kameranın öne çıkan özelliklerinden bahsedecek olursam;

– Takip özelliği,

– Uyku özelliği,

– Bildirim özelliği,

– Bildirimlerde 5 saniye kayıt özelliği,

– Ses ve harekete duyarlılık,

– Sessiz mekanizma,

– Uygun fiyat

– Güvenilir distribütör ve teknik servis

Videoda gece görüşüne değinmedim fakat gece görüşü özelliği de gerçekten çok başarılı. Google Home ile entegrasyonu sorunu var fakat zaman içinde düzelecektir diye düşünüyorum. Bizim için Google Home neden önemli derseniz, eğer Google Home desteği gelir ise tv boxlarımızdan kameraya erişim şansımız olacaktır. Bendeki Xiaomi Dafang kameranın maalesef desteği yoktu. Bundan dolayı Google home ile kullanamadım. Umarım buna kısa süre içerisinde destek gelir.

Cihazı satın almak için – http://bit.ly/d806mert

İndirim Kodu Temizer40

Şimdi tanıtım videosunu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyi seyirler

https://youtu.be/gzAWMmi7pDU