Daha önce nerelerdeydin? Böyle bir tv box piyasada yok. Yıllar önce çıkmış ama haberimiz bile olmamış. Elime yeni geçti ve şaşkınlıkla inceledim. Videoyu çekene kadar da bir süre kullandım. Bu süre boyunca en ufak bir sorun yaşamadım ve gerçekten keyif alarak kullandım. İçinde işlemci S812 değil de S912 olsa bu cihazın fiyatı en az 1000 lira olurdu o kadar net.

Wishbox’ın yapabildiklerini sıralayayım size. Aslında yapamadıklarını söylesem daha kolay olur. Netflix 1080p açmıyor. Gerisi çok da önemli değil.

1- Uydu Alıcı

2- Adsl Modem

3- Android TV Box

4- WiFi router

5- 2.5 inç Hdd girişiyle verilerinize erişme

Şu an böyle bir cihaz arasanız bulmanıza imkan yok. Cihazın tek kötü yanı eski olması. Eski derken işlemcisi S812. Üzerine onlarca işlemci çıktı. Android sürümü de eski. Ama yine de gerçekten performansı beklediğimin kat kat üstünde. Yaklaşık 350 TL gibi bir fiyat ile piyasaya çıkacak bu cihaz parasının kat kat fazlasını sizlere veriyor.

Dikkatimi ve beğenimi ise en çok akıllı kumandası çekti. Cihazdan ayrı satılsa 150 lira rahat edecek bir kumanda veriyor. Kulaklık girişi olan bir kumanda daha önce görmemişsinizdir. Kulaklık girişi sayesinde tvboxın sesini kulaklık ile dinleyebiliyorsunuz.

Kutu içeriğinden çıkan av kablo sayesinde tüplü tvlerde bile rahatça kullanabilirsiniz cihazı. Ayrıca cihazda scart çıkışı da mevcut.

Sonuç olarak videoyu da izledikten sonra bu cihaza bu para değer diyeceğinize eminim.

 

https://youtu.be/2meOqq3WcZg