Merhaba arkadaşlar,

Hiremco firması yeni cihazları Gt Turbo IPTV ve Gt Turbo IPTV V8 için hazırlanıyor. Cihazlar neredeyse tamam ve muhtemelen çok yakın zamanda bizlerle buluşacak. Özellikle Turbo IPTV Plus oldukça fazla kişiye hitap etti ve oldukça fazla talep gördü. Hiremco da bu talebe yeni cihazlarla karşılık verdi. Yeni cihazların Turbo IPTV Plus’dan ne farkı var şu an elimde cihaz olmadığı için tam olarak bilmiyorum ama bildiğim bir kaç farklılık var.

Bunlardan birincisi yeni cihazlarda dahili wifi olacak. Wifi aparatlarıyla uğraşmayacaksınız. Ben ethernet kullandığım için benim için çok önemli değil ama wifi aparat kullananlar için güzel haber. İkinci fark yazılımsal farklılık. Hiremco Gt Turbo IPTV ve Gt Turbo IPTV V8 de yeni bir yazılım yer alacak. Turbo iptv plus’tan farklı olacak. Aynı yazılım muhtemelen Turbo IPTV plus için de verilecektir diye düşünüyorum.

Piyasaya çıkış fiyatı 399 TL olacak. Gayet makul bir fiyat ama zamanla daha da düşecektir diye düşünüyorum. Bir süre geçtikten sonra genelde fiyatı düşüyor.

Hiremco Turbo IPTV Plus incelememe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hiremco Turbo Iptv Plus Uydu Cihazı İncelemesi

Cihazlar piyasaya çıktıktan sonra daha detaylı incelemeyle sizlerle tekrar beraber olacağım. Şimdilik bildiklerimin hepsini sizlere aktardım.

https://www.youtube.com/watch?v=gkR8ltZT7G4

Cihazla ilgili aklınıza takılan veya sormak istediğiniz bir şey olursa yorum kısmından sorabilirsiniz. Atladığım, aktarmadığım bilgi varsa yorum kısmından yanıt vermeye çalışırım.