Mi Box S Tanıtım, İnceleme, Kurulum

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir ürün incelemesi yapmıyordum. Kendi işlerimin yoğunluğu ve cihaz kıtlığı diyebiliriz. Sizler için Mi Box S incelemesi yaptım.

Bu cihazı çok severim ama neden bu zamana kadar video çekmedim bilmiyorum. Sürekli kullandığım için arada kaynadı galiba. Videoyu çekeli neredeyse 15-20 gün oldu ama editlemek için bir türlü başına oturamadım. Nasip bugüneymiş.

Cihazın hem kurulumu, hem incelemesi, hem de tanıtımını yaptım. Özellikle Amazon Fire Stick ve bu cihaz arasında kalanlar için güzel bir rehber olabilir. Bence cihazların arasında ahım şahım farklar yok. 3 belirleyici fark var. Mi Box S’de ethernet olması, usb olması ve google play desteği olması. Bu 3 belirleyici etkeni çıktığınızda ikisi arasında fark kalmıyor.

Bana soracak olursanız sürekli aynı yerde kullanacaksanız, misal evinizde beli bir odada. O zaman kesinlikle Mi Box S. Fakat ben gezerim, arkadaşa giderim, tatile giderim, yerimde durmam diyorsanız o zaman cebinize atıp taşıyabileceğiniz Amazon Fire Stick öneririm.

Cihazın genel özellikleri ve kullanımıyla ilgili detayları videomdan izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni sitemiz www.androidboxturkiye.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Pubg oynanır mı diye çok soru geliyor. Kesin ve net olarak söylüyorum. Üst seviye cihaz olmadıkça bu tür oyunları oynayamazsınız. Sadece ufak fakat eğlenceli oyunları oynayabilirsiniz. Videoda da 2 tane oyun oynadım. Performansını görebilirsiniz İlla Pubg oynamak istiyorsanız tek stabil çalışan cihaz Nvidia Shield. Ugoos Am6 ve Beelink Gt King cihazlarında da çalışıyor fakat klavye ataması yapamadığınız için oynayamıyorsunuz. Onun da çözümleri mevcut fakat Nvidia Shield kadar basit değil.

Sizleri videoyla başbaşa bırakıyorum. Hepinize iyi seyirler.

Mert Temizer

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

Mi Box S Tanıtım, İnceleme, Kurulum” için 11 yorum

 • Eylül 16, 2019 tarihinde, saat 5:40 pm
  Permalink

  Güzel inceleme olmuş eline sağlık. Şimdi akıllı televizyon varken bunu kullanmak IPTV izlerken çok fark yaratırımi?

  Yanıtla
   • Ekim 12, 2019 tarihinde, saat 4:01 am
    Permalink

    Meet bey
    Değerli yorum ve incelemeler için teşekkürler.
    Fiyat aralığı 300-500 TL olan sorunuz kullanabilecegimiz cihaz hangisidir?
    Netflix vb platformları izliyorum. Mi Box S yeterli gibi geldi ama fiyatları esneterek fiyat performansı iyi olan birşey önerirseniz sevinirim.
    Çok teşekkürler

    Yanıtla
 • Eylül 24, 2019 tarihinde, saat 8:49 am
  Permalink

  üstad mi box s de ethernet girişi yok

  Yanıtla
 • Kasım 27, 2019 tarihinde, saat 2:35 pm
  Permalink

  Abim hayırlı günler Mi box almayı düşünüyorum kendime arkadaşa aldık bir türlü flasdan apk Google crome ve farklı uygulama kuramadık yüklüyorum fakat açmak için tekrar yüklemek gerekiyor menüye uygulama olarak gelmiyor son olarak mi box a ses sistemi nasıl bağlarım abim optik girişi yok sadece AV var bana yardımcı ol abim lütfen televizyonumdada yok optik giriş

  Yanıtla
 • Şubat 15, 2020 tarihinde, saat 12:46 am
  Permalink

  Merhabalar;
  Yazınızda Mi box s için 3 avantajdan bahsetmişsiniz. Bunlardan bir tanesi ethernet olması yazmışsınız. Benim aldığım Mi box s üzerinde ethernet girişi bulunmamakta. Farklı versiyonlarımı var acaba ?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.