Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir ürün incelemesi yapmıyordum. Kendi işlerimin yoğunluğu ve cihaz kıtlığı diyebiliriz. Sizler için Mi Box S incelemesi yaptım.

Bu cihazı çok severim ama neden bu zamana kadar video çekmedim bilmiyorum. Sürekli kullandığım için arada kaynadı galiba. Videoyu çekeli neredeyse 15-20 gün oldu ama editlemek için bir türlü başına oturamadım. Nasip bugüneymiş.

Cihazın hem kurulumu, hem incelemesi, hem de tanıtımını yaptım. Özellikle Amazon Fire Stick ve bu cihaz arasında kalanlar için güzel bir rehber olabilir. Bence cihazların arasında ahım şahım farklar yok. 3 belirleyici fark var. Mi Box S’de ethernet olması, usb olması ve google play desteği olması. Bu 3 belirleyici etkeni çıktığınızda ikisi arasında fark kalmıyor.

Mi Box S Android Tv Box

Bana soracak olursanız sürekli aynı yerde kullanacaksanız, misal evinizde beli bir odada. O zaman kesinlikle Mi Box S. Fakat ben gezerim, arkadaşa giderim, tatile giderim, yerimde durmam diyorsanız o zaman cebinize atıp taşıyabileceğiniz Amazon Fire Stick öneririm.

Cihazın genel özellikleri ve kullanımıyla ilgili detayları videomdan izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni sitemiz www.androidboxturkiye.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Pubg oynanır mı diye çok soru geliyor. Kesin ve net olarak söylüyorum. Üst seviye cihaz olmadıkça bu tür oyunları oynayamazsınız. Sadece ufak fakat eğlenceli oyunları oynayabilirsiniz. Videoda da 2 tane oyun oynadım. Performansını görebilirsiniz İlla Pubg oynamak istiyorsanız tek stabil çalışan cihaz Nvidia Shield. Ugoos Am6 ve Beelink Gt King cihazlarında da çalışıyor fakat klavye ataması yapamadığınız için oynayamıyorsunuz. Onun da çözümleri mevcut fakat Nvidia Shield kadar basit değil.

Sizleri videoyla başbaşa bırakıyorum. Hepinize iyi seyirler.

https://youtu.be/hg_0s0FBh1Q