Homatics özellikle yurtdışı vergi dahil satışıyla ve fiyatlarıyla kalbimizi kazanmaya başladı. Böyle giderse herkesin bir Homatics cihazı olacak. Şimdi ki cihazımız plus modelinin bir alt modeli olan Homatics Box R 4k. Plus’a bütçesi yetmeyenler için süper bir alternatif.

Cihazımızda tabi ki S905x4 işlemcimize 2 gb ram ve 16 gb depolama eşlik ediyor. Fazla depolama alanına ihtiyaç duymayanlar için en güzel alternatif. Cihazda her zamanki gibi Mali G31 ekran yongası yer alıyor. Lisanslı olduğu için Netflix, Disney, Amazon Prime gibi uygulamalarda en ufak sorun çıkmıyor. Usb c slotu sayesinde tuner bağlantısı sağlayabiliyorsunuz. Wifi ve ethernet ile interneti sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir hız sorunu yaşamıyorsunuz.

Ufak tefek oyunları rahatlıkla çalıştırırken, emulatör oyunlarında da sorun yaşatmıyor. Cihazda aşırı bir ısınma olmuyor. Isınma hissedilse bile performansa etki etmiyor.

Cihazın Türkiye satış fiyatı 2000 TL üzerinde, alternatifi Km2 plus ise 1950 TL civarlarında satılıyor. Benim verdiğim kod ve link ile 1600 lira civarlarına kargo vergi dahil alabiliyorsunuz.

MERTHOMATICS kodunu kullanarak bu linkten satın alabilirsiniz.

Şimdi sizleri videoyla baş başa bırakıyorum.

https://youtu.be/T0RBYmZXGwU

Temel Özellikler
En güçlü 4K tv box / medya oynatıcı
Resmi Android 11 Google Yazılımı
60 fps’de 4K UHD Desteği
Güçlü Amlogic S905X4 işlemci
2 GB RAM
16 GB Dahili Hafıza
MicroSD kart okuyucu
1 x USB Type C
1 x USB 3.0
1 x USB 2.0
Ethernet Girişi
S/PDIF optik dijital ses çıkışı
Dolby Digital/Dolby Digital Plus
Wifi 5 Desteği
Bluetooth 5 Desteği