Mecool’un uzun zamandır beklediğim modeli KT1 sonunda elime geldi. Banggood’dan uzun süre önce sipariş verdim ve stok gelmesini bekliyordum. Ürün elime ulaşır ulaşmaz da sizler için incelemesini hazırladım.

Ürünün en önemli özelliği hem atv rom içerip hem de uydulu olması. Daha önce bu tür bir cihaz çıkmadı. Mecool gerçekten güzel bir iş çıkarmış. Ama baştan yine uyarayım. Uydu kısmında bir Linux performansı beklemeyin. Uydu ile haşır neşir olanlar Linux cihazları kullanmaya devam etsinler. Bundan tat alamazlar. Bu tür cihazlar uyduda biraz ağır kalıyor. Ama uydulu Android bir cihaz istiyorsanız ilk seçiminiz bu model olmalı. Mecool KT1

Mecool KT1 modelinin bir kaç çeşidi var. Yanlış olanı almayın. Mecool KT1 DVB-S2 olan modeli almanız lazım. Diğer çeşitleri bizim ülkemize uygun değil.

Cihazda 2 gb ram, 16 gb depolamaya S905y4 işlemci eşlik ediyor. Android performansı olarak gayet başarılı. Zaten son nesil işlemci var üzerinde. Bir de uydu eklenince tadından yenmiyor. Uydu uygulaması olarak Google tv uygulaması seçilmiş. Bu uygulamaya tvirl ekleyip iptv ile uyduyu aynı anda görebiliyorsunuz. Bu da muhteşem bir özellik. Herkesin en çok istediği özelliklerden biriydi bu. Özellikle Linux cihazlarda da bu çok isteniyordu.

Cihazın satın alma linki aşağıda, şu an için kupon kodu yok. Dolar düşmüşken alabilirsiniz.

Satın Al

Cihazda netflix 1080p olarak depodaki kodi edition ile izlenebiliyor. Normal netflix uygulaması kullanırsanız 540p olarak izleyebilirsiniz. Amazon Prime, YouTube gibi uygulamalarda en ufak sorun yok.

Şimdi sizleri inceleme videosuyla baş başa bırakıyorum.

https://youtu.be/4fHFulPaeNc