Bana en çok sorulan sorulardan birisine geldi sıra. Mi box ve diğer android box modelleri için en güzel ve en çok eğlendiğim 5 oyunu sizler için derledim.

Oyunların hepsini Google play store üzerinden indirip oynayabilirsiniz. Şimdi sırasıyla bu oyunları sizlerle paylaşayım.

1- Unkilled

Güzel bir fps oyunu. Hem grafikleri güzel, hem oynanışı çok rahat. Zombi oyunları popüler Android platformunda. Gamepad bağlandığınızda hemen algılıyor ve ayar yapıp yapmak istemediğinizi soruyor.

2- Bomber Friends

Çocukluğumuzda bomberman oyunu oynardık ataride. Onun Android versiyonu. Oynaması çok eğlenceli. Hem online hem hikaye modu var. Gamepad ve kumanda ile oynanabiliyor.

3- Stickman Soccer

Güzel bir futbol oyunu. Kontrollere alışmak zor olsa da kısa sürede alışıyorsun. Grafikler çok basit olsa da oynaması çok eğlenceli.

4- Dead Trigger

Bir zombi oyunu daha. Grafikleri unkilled kadar güzel olmasa da yine idare ediyor. Oynaması eğlenceli ve gamepad bağlayınca otomatik algılıyor.

5- Red Ball 4

Basit bir çocuk oyunu gibi görünse de oynaması çok eğlenceli bir oyun. Hem kumanda hem gamepad ile oynanabiliyor. Normalde basit gibi görünse de ilerleyen bölümler oldukça fazla zorluyor.

Bonus – Hungry Shark

Yine basit bir oyun ama oynaması o kadar zevkli ki video çekerken bile oynamayı bir türlü bırakamadım. Hem gamepad hem kumanda ile oynanıyor.

Şimdi sizi video ile baş başa bırakıyorum.

https://youtu.be/vLV4beXb_Go