Gamepad markaları içerisinde iki markayı gerçekten çok beğeniyorum. Birincisi gamesir ikincisi ipega. İkisi de çok kaliteli gamepadler yapıyorlar. İkisinin de bir çok modelini inceledim.

Bugün elimde GameSir markasının G4 Pro modeli var. Oldukça şık bir gamepad. Kutu içeriğinden şarj kablosu hariç herhangi bir şey çıkmıyor. Bağlantı sadece bluetooth ile yapılıyor. Bu yüzden bağlamak istediğiniz cihazda mutlaka bluetooth olması lazım. Usb dongle yok. Android ve iOS telefonları, Android tvboxları, bilgisayarları ve Nintendo switchi destekliyor.

Tasarım gerçekten çok güzel. Ayrıca tutma yerlerinde farklı bir malzeme kullanılmış ve bu malzeme terletmeyen bir yapıya sahip. Tvbox ile deneme yaptığım da bluetooth ile bağlantıyı sağladım. Öncelikle emulator oyunlarını test ettim. Gayet güzel bir performans aldım. Daha sonra Android oyunu Beach Buggy Racing denedim.

Gamesir kalitesi kendini yine belli ediyor. Siz de Android box veya telefonunuz için bu gamepadi ya da gamesir in farklı bir modelini alabilirsiniz. Bu gamepad için satın alma linki ve indirim kodu aşağıdadır.

http://bit.ly/gamesirg4pro

  • Menşe Ülke: Çin
  • Dahili 32-Bit MCU cip sayesinde saniyede 48 milyon işlem yapabilir.
  • Realtek Bluetooth 4.0 Teknolojisi ve 2.4GHz Modülüne sahiptir.
  • Gamesir G4S Ustün kalitedeki bileşenleri ile yüksek hassasiyet ve doğrulukla kontrol sağlar.

Şimdi sizleri video ile baş başa bırakıyorum. Videoda ses sorunu oldu. Mikrofonum bozulduğu için ses kalitesi biraz bozuk. Bundan dolayı kusura bakmayın. İyi seyirler dilerim.

https://youtu.be/RLdnz6dzca4