Hiremco bu zorlu günlerde tam işinize yarayacak bir cihaz piyasaya sürdü. Cihazda yok yok gerçekten. Aradığınız tüm her şeyi tek bir cihaz ile bulabileceksiniz. Daha önceki sürümlere göre çok daha güçlü, akıllı kumandalı ve Dolby destekli.

Daha önceki sürümlerde özellikle Dolby ile ilgili çok soru geliyordu. Dolby sorunu ile daha önce karşılaşmadıysanız şöyle açıklayabilirim. Bazı iptv vodlarında görüntü gelip ses gelmiyordu. Dolby sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkmış oldu.

Cihaz gerçekten son zamanlarda kullandığım en iyi Linux cihaz diyebilirim. Özellikle kumandasına bayıldım. IPTV ve uyduyu tek cihazda isteyenler için uygun fiyata alabilecekleri en iyi seçenek.

Cihazda sadece iptv ve uydu yok tabi ki. YouTube, DLNA desteği ve en önemlisi webtv mevcut. Webtvyi biraz açayım sizler için. Webtv içerisinde Turkvod mevcut. Turkvod ile de yetinmeyip bir çok alternatif modül de eklenmiş. Yani canınızın bu cihazla sıkılmasına imkan yok. Ne isterseniz tek tuşla önünüzde. Netflix önemli değil, Android ile de işim yok derseniz tam sizlik bir cihaz.

Cihazın önceki sürümlerinde ısınma çok oluyor diye şikayetler vardı. Bunda da ısınma mevcut fakat kasa değiştirilmiş. Değişen kasada daha fazla hava deliği mevcut. Bu yüzden ısınma olsa da performans kaybı söz konusu değil.

Sizi inceleme videomla başbaşa bırakıyorum. Hepinize iyi seyirler. Sağlıkla kalın. Evde kalın.

 

https://youtu.be/DQbm-6_xDzo