Seoultech bir Türk markası ve Türk mühendisler tarafından geliştiriliyor. İsmi farklı olsa da cihaz fiyat performans ürünü.

Hiremco Turbo IPTV plus ile neredeyse tüm özellikleri aynı. Arayüz olarak da aynısı. Cihazda hem uydu hem de iptv izleme şansınız var. Ayrıca webtv aracılığıyla Turkvod’a da tek tuşla erişim sağlayabiliyorsunuz. İçerik oldukça fazla. Uydudaki kanallarda izleyecek bir şey bulamazsanız, webtv üzerinden bir çok içeriğe erişebilirsiniz. Cihazın içeriğinde o kadar çok fazla alternatif var ki ne izleyeceğinizi şaşırıyorsunuz.

Cihazın fiyatı da oldukça uygun N11, gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinden 280-350 TL aralığında ürünü bulabiliyorsunuz.

Cihazın bir başka ilgimi çeken noktası da kumandası oldu. Hiremco turbo iptv plus, Hiremco gt turbo ve Hiremco Turbo V8 de olmayan akıllı kumandası var. Alt tarafındaki 8 tuş programlanabiliyor. Böylelikle televizyon kumandasıyla işiniz kalmıyor. Sadece zımba iptvnin kumandasıyla tüm işinizi görebiliyorsunuz. Cihazın kumandasını tvnin kumandasını entegre etmek için cihazın kumandasından power ve iptv tuşuna basılı tutuyorsunuz. Power ışığı sabit yanana kadar basmaya devam ediyorsunuz. Power ışığı sabit yandıktan sonra alttaki 8 tuştan istediğinizi seçip tvnin kumandasını cihazın kumandasına karşılık getirip istediğiniz tuşu ayarlayabiliyorsunuz. Videoda da gösterdim nasık yapıldığını.

Sonuç olarak bu fiyata alınabilecek en iyi Linux işletim sistemli cihaz. Tamamen fiyat performansa yönelik bir cihaz.

Videodan daha detaylı bir biçimde bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmından sorabilir ya da telegram grubumuz @androidboxdestek sayfamıza katılabilirsiniz.