Artık bizim de bir uygulama marketimiz oldu. Dolaylı yoldan da olsa bu uygulama çok işimize yarayacak. Özellikle Fire stick ve Mi Box kullananlar için bulunmaz bir nimet. Çin menşeli cihazı olanlarda rahatlıkla kullanabilir. Peki nedir bu uygulama?

Uygulamanın ismi FileLinked. Uygulamayı aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz.

Buradan indirin

Ya da cihazınızdan browser veya downloader açıp http://gg.gg/merttemizer adresini girin.

Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza çıkan ekranda sizden kod isteyecek. Bu kod sadece bize özel bir kod. Şu sayıları girmeniz gerekiyor;

38834954

Bu sayıları girdikten sonra karşınıza şifre ekranı gelecek. Bu şifreyi yalnızca Telegram grubumuza katılarak öğrenebilirsiniz. Telegram grubumuza buradan katılabilirsiniz.

Şifreyi girdikten sonra uygulama koleksiyonumuz karşınızda. Bu koleksiyon sürekli güncel kalacak ve sürekli gerekli eklemeler yapılacak. Gerçekten çok faydasını göreceksiniz. Çok da pratik bir şekilde kullanacaksınız.

Bonus uygulamamıza gelelim.

Bu uygulama Telegram grubumuzdan Mert Çağlar tarafından geliştirilmiş bir uygulama. GLOBAL CANLI TV. 

Bu uygulama sayesinde Ulusal Kanalları hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Uygulama gerçekten çok başarılı olmuş. Uygulamaya aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Buradan indirin

Yakında Nvidia Shield TV Pro 2019 ve Nvidia Shield TV (silindir) tanıtım videolarım gelecek. Ayrıca Rockchip firmasının yeni işlemcisi RK3368PRO işlemcili HK1 Max Plus cihazında bir tanıtım videosu gelecek. Bazen video çekecek cihaz bulamazken bazen de böyle bol bol video çekilecek cihazlar elime geçiyor. Beni takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.

Aşağıdan videomu izleyebilirsiniz.

 

https://youtu.be/kV78wowDMUk