Hiremco Android Tv Box piyasasına bir girdi pir girdi. Sürekli üstüne koyarak devam ediyor. Bir Türk firmasının bu gayreti de hepimizi gururlandırması lazım. Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki Çin’den getirip üstüne marka basarak ben de yaparım. O kadar kolay değil o işler arkadaşlar. Firma hem ürünü ithal ediyor hem de teknik servisini üstleniyor. Bu herkesin altından kalkacağı bir durum değil. Özellikle Çin cihazlarına garanti vermek her babayiğidin harcı değil

Gelelim yeni cihaz Nitro 4S’e. Öncelikle cihazı sabırsızlıkla bekliyordum. Amlogic firmasının S905x2 işlemcisinden güç alan cihaza 4 gb ram ve 32 gb depolama eşlik ediyor. Böylelikle mükemmel bir performans ile bizleri karşılıyor. Cihazı dün gece uzun uzun test edip videosunu çektim. Multimedya konusunda en ufak sorun yaşamayacağınız bir cihaz. Tek kötü yanı Netflix’in 480p olması. Onun dışında en ufak olumsuz bir duruma rastlamadım.

https://androidboxturkiye.com/urun/hiremco-nitro-4s-tv-box/

Cihazda Pubg oynamak isteyenler için Pubg Mobile Lite gayet akıcı bir biçimde çalışıyor. Octopus sorunlu olduğu için klavye mouse için gerekli uygulamayı bulursanız sorunsuz bir şekilde Pubg Mobile Lite oynayabilirsiniz. Turkcell Tv+, Puhu tv, Xciptv gibi uygulamalar da sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Cihazı alırsanız alır almaz yapacağınız ilk iş şu olmalı. Ayarlara girip HDMI CEC ayarlarından otomatik dil değişimi seçeneğini kapatmanız lazım. Bu sadece bu cihaz için değil, son zamanlarda çıkan tüm cihazlar için geçerli. Yoksa her cihazı yeniden başlattığınızda cihaz Çince olarak açılır.

Ürünü öneriyorum. Memnun kalacağınız bir ürün, üstüne bir de 2 yıl garanti olması sizin için büyük bir avantaj.

Bakalım Hiremco firması bizler için S922x cihaz getirecek mi göreceğiz. Şimdi sizi inceleme videom ile baş başa bırakıyorum.

https://youtu.be/e3Lx2ctFd9Y