Çekilişimiz Hakkında Bilgilendirme – Universal TV Tanıtımı

Universal TV kendi üyeleri için bir uygulama yaptı. Güzel, sade ve basit bir uygulama. Hazır olan bir uygulama düzenlenilerek kendilerine uygun hale getirilmiş. Tavsiye ettiğim bir iptv uygulamasının altyapısını kullanıyor. Yani sıfırdan yapılmış bir uygulama olmadığı için herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz kalmıyor.

Uygulamanın kendine ait 2 adet oynatıcısı bulunuyor. Fakat siz isterseniz VLC veya MX Player da kullanabiliyorsunuz. Otomatik güncelleme sayesinde oynatma listenize bir içerik eklendiği zaman anında o içeriğe erişebiliyorsunuz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Ayrıca videomuzdan uygulamanın ayrıntılarını görebilirsiniz.

ÇEKİLİŞ HAKKINDA

Çekilişimize katılmak için öncelikle bu siteye gidiyorsunuz. Karşınıza aşağıdaki ekran çıkıyor.

 

Buradan alt tarafta bulunan sosyal medya simgelerinden birine tıklıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza yeni adımlar gelecek.

Buradaki her adım size ek +1 çekiliş hakkı kazandırır. Bunlar twitterdan beni takip etmek, twitterda belirtilen tweeti yazmak, belirtilen tweeti retweet etmek ve sitemizin facebook sayfasını takip etmek. Bunlar size ekstrada 4 çekiliş hakkı kazandırır.

Son 5 gün kaldı ve hala 250 kişi sayısına ulaşamadık. Bugün de katılım az olursa çekilişi iptal etmek yerine kısmi bir iptal olacak. Netflix çekiliş iptal olacak Universal tv çekişi yapılacak. 1 kişiye 3 aylık Universal Vod üyelik, 3 kişiye 1 aylık Universal Vod üyelik verilecek.

 

Çekiliş kısmındaki şartlardan istediklerinizi yapabilirsiniz. Her yaptığınız madde size ekstra bir çekiliş hakkı verecektir. 1 kişiye 3 aylık Universal Vod üyelik, 3 kişiye 1 aylık Universal Vod üyelik verilecektir. 

Mert Temizer

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

Çekilişimiz Hakkında Bilgilendirme – Universal TV Tanıtımı” için bir yorum

  • Temmuz 21, 2019 tarihinde, saat 10:20 am
    Permalink

    Selamün aleyküm Merhaba üstat bu Universal ile nasıl bağlantıya gireceğim irtibat sağlamak icin

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.