Özel arayüz çalışmalarımız devam ediyor. Kodi ara yüzlerimiz çok sevilince biz de Vavoo’yu Kodi’ye entegre edelim ve daha kullanışlı hale getirelim diye düşündük.

Vavoo nedir diye soran olacaktır. Vavoo , Kodi üzerine yapılmış ve asıl amacı Almanya’daki kişilere iptv hizmeti vermek olan bir yapı. Bir nevi kodi arayüz ve eklentisi diyebiliriz. Önceden ücretsiz bir şekilde dağıtılan Vavoo, daha sonra talebin fazla olduğunu görünce ücretli üyeliğe geçiş yaptı. Kalitesi ve stabilitesinden dolayı bir hayli popüler oldu.

Özellikle ülkemizde bir hayli vavoo hastası oluştu. Herkes her yerde Vavoo sormaya başladı. Önceden basit bir şekilde kullanılıyordu fakat Vavoo ek önlemler aldı ve ücretsiz kullanımı engelledi. Bizim ara yüzümüzde şu an sıkıntı yok ama eğer olursa güncellemeyle düzeltiriz.

Bu ara yüzümüzde neler mevcut?

  • Turkvod
  • Live IPTV
  • Vavoo
  • Youtube

Eski ara yüzlerimize oranla bir hayli hafifletilmiş bir sürüm bu. Düşük model tvbox sahibi olanlar da rahatça kullanabilecek.

Yaptığımız ara yüz eğer şu anki gibi stabil çalışmaya devam ederse bu arayüz üzerinden güncellemelere devam edeceğiz. Bizim sizlerden istediğimiz mümkün olduğunca çok kişiye tavsiye edin arayüzü. Ne kadar çok kişi kullanırsa, ne kadar çok kişi grubumuza katılırsa uygulamada sorun olduğunda o kadar hızlı düzeltme şansımız olur.

Bir de yayınladığımız videoları mutlaka izleyin. Bizlere sorduğunuz sorular genelde videolarda anlattığımız konularla ilgili oluyor. Bu yüzden şöyle bir karar aldık. Artık rar şifresini video içerisinde vereceğiz. Burada veya telegram grubunda rar şifresi olmayacak. Videoyu sonuna kadar izleyin rar şifresini kenara not edin.

 

Uygulamayı buradan, arayüzü buradan indirebilirsiniz. 

 

 

 

https://youtu.be/lqK2fQL58QE

https://www.youtube.com/watch?v=6IiYEBPn6hY&feature=youtu.be