Kodi medya center için kullandığımız Ert-flix arayüzüne alternatif olarak dizi ve film odaklı bir arayüz oluşturduk. Arayüz  diğer ara yüzümüze göre daha hafif oldu. Diğer ara yüzümüz yani Ert-flix daha göze hitap eden ve daha kapsamlı bir ara yüzdü. Bu daha sade ve hafif. Umarım beğenirsiniz. Mutlaka görüş ve önerilerinizi bildiriniz. Önerilere göre arayüzü birlikte daha da geliştirebiliriz. Yeni eklemeler ve düzenlemeler ile daha kullanışlı bir yapıya kavuşabiliriz.

İçerisinde neler var?

  • film repoları (8 adet)
  • dizi repoları (6 adet)
  • çocuk (çizgi film – anime ) repoları (8 adet)
  • canlı tv repoları (6 adet)
  • hava durumu repoları (1 adet)
  • alt yazı repoları (2 adet)

Canlı tv repolarında ufak tefek problemler olabiliyor. Bu arayüz daha çok film ve dizi odaklı olduğu için o kısmın üzerinde çok fazla durmadık.

Filmler ve diziler için alt yazı desteği mevcut. Opensubtitles eklentisi aracılığı ile alt yazıları otomatik olarak çekebilirsiniz. Arayüzün ilk versiyonu olduğu için ufak tefek problemler olabilir. Bunlar 2 versiyonla düzeltilir. Gördüğünüz hataları veya eklenmesini istediğiniz özellikleri yorum olarak ya da telegram grubu üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Yapımda yardımları olan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Kodiyi buradan indirebilirsiniz. Ara yüzümüzü buradan indirebilirsiniz. Arayüzler, telegram üzerinden veriliyor, telegramı buradan indirip, gruba bu bağlantıdan katılabilirsiniz. Hala telegram grubumuza katılmadıysanız mutlaka katılmalısınız.

Arayüzün nasıl yükleneceğini daha önce video ile anlatmıştım. Videoya buradan ulaşabilirsiniz.

 

https://youtu.be/gI0SD3BaTsA