Mobil romlu bir tvbox kullanıyorsanız Launcher ihtiyacınız olabiliyor. Bazı tvboxların orjinal launcherları kullanışlı olmayabiliyor. Bazıları istediğiniz düzenlemeleri yapmanıza izin vermiyor. Bazıları da kumanda ile tam anlamıyla kullanılmıyor. Launcherlardan bilindik olanların çoğu da tvbox uyumlu çalışmıyor.

Sizler için kullanışlı tvbox uyumlu launcherları inceledim.

1- ATV LAUNCHER

Bol bol özelleştirme yapabileceğiniz, görünümü estetik güzel bir launcher. Üst bara favori uygulamalarınızı yerleştirebiliyorsunuz.

İndirmek için tıklayınız.

2- LETI HOME

Son derece sade ve basit bir arayüz. Karmaşayı sevmeyenler için birebir.

İndirmek için tıklayınız.

3- SIMPLE TV LAUNCHER

Ekranda sadece favori uygulamalarınızı gösteren bir launcher. Gereksiz uygulamaları görmek istemeyenlerin yardımına koşuyor. Netflix, IPTV Player, Browser yerleştir ve keyfine bak.

İndirmek için tıklayınız.

4- TV HOME

Android TV Romu launcherına çok benzeyen TV HOME Launcherı sizlere güzel bir deneyim sunuyor.  Tüm uygulamalar ana ekranda yer alıyor ve istediğiniz gibi özelleştirmeye izin veriyor.

İndirmek için tıklayınız.

5- TV LAUNCHER

Ana sayfada 4 adet sekme çıkıyor. İstediğiniz uygulamaları kategorilere göre ekleyebiliyorsunuz. Düzen sevenler için güzel bir launcher.

İndirmek için tıklayınız.

6- UGOOS LAUNCHER

En çok beğendiğim launcherlardan birisi. Sol tarafta kategoriler yer alıyor. Seçtiğiniz kategoriye göre sağ tarafta uygulamalar görünüyor.

İndirmek için tıklayınız.

7- UNWIND LAUNCHER

En başarılı launcherlardan birisi. TV Home launcherına çok benziyor. Ekstra olarak üst tarafta video tavsiyeleri veriyor. Gerçekten çok güzel ve başarılı. Mutlak tavsiyemdir.

İndirmek için tıklayınız.

https://youtu.be/sXWsA6sHWks