Uzun süredir tvboxlarla haşır neşirim. Fikirlerim çok değişti ama artık tam şeklini aldı diyebilirim. Sürekli sorduğunuz soru; Hangi cihaz? Bunun cevabını şöyle vereyim.

Nvidia Shield > Apple TV > Amazon Fire Stick (model farketmez) > Mi Box (model farketmez) > Mecool & Tanix

Eğer aldığınız cihazı uzun süre kullanmak istiyorsanız ve de çok para vermeyeyim diyorsanız eğer Amazon Fire Stick veya Mi box alın.

Az para vereyim ama sorunsuz olsun diyorsanız da Mecool veya Tanix bakın. Mecool markasının M8S Pro W ve Tanix markasının TX3 Mini modeli fiyat performans ürünleri. Bir süredir de bol bol tavsiye ettiğim için Mecool M8S Pro W modelini sizler için inceledim. Ayrıca Tanix Tx3 Mini’yi de daha önce incelemiştim. Ona da buradan ulaşabilirsiniz.

Gelelim cihazımıza;

Cihaz fiyat performans cihazı. Oyun oynamayacaksanız, sadece video amaçlı kullanacaksanız sizi uzun süre üzmeyecektir. Tek sıkıntı Netflix’in problemli olması. Beyaz ve siyah logolu olanların ikisi de çalışmıyor. Çözüm arıyorum. Bulursam ayrıca paylaşırım mutlaka. Video konusunda Netflix dışında herhangi bir sorun yok.

 

Tanıtım Kılavuzu

Mecool M8S PRO W TV Kutusu
Mecool M8S PRO W, 2017 yeni yüksek maliyet-etkin yonga Amlogic S905W’yi benimser, 2GHz’e kadar dört çekirdekli Cortex-A53 CPU ve Mali-450 GPU ile birlikte gelir. Yüksek performans, yüksek entegrasyon, düşük güç tüketimi. İyi performans gösteren Android 7.1.1 üzerinde çalışıyor. Evde içerik ve eğlence dünyasına bağlanabilirsiniz. TV şovlarını, filmleri, web sayfalarına ve fotoğraflara göz atıp, aileniz ve arkadaşlarınızla Android oyunları oynarken sorunsuz izleyebilirsiniz. Videoyu izlemek veya oyun oynamak için sorunsuz deneyime sahip olmak sizin için en iyi seçimdir.

Ana Özellikler:
● 30Kps’de 4K’ye kadar H.265 video kod çözmeyi destekleyen tam 4K yüksek performanslı bir SoC
● 2GB DDR3 + 16GB eMMC, 32GB’a kadar genişletilebilir depolamayı destekler, istediğiniz her şeyi indirebilir, onları saklayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.
● Kullanımı iyi olan Android 7.1.1 üzerinde çalışır. Kutudan evinizde bir içerik ve eğlence dünyasına bağlanabilirsiniz
● Yüksek performanslı dört çekirdekli Cortex-A53 CPU geniş bir yelpazede oyun oynayabilir
● Dahili 2.4G WiFi. IEEE 802.11 b / g / n’yi destekleyin. Daha kaliteli bir video deneyiminin tadını çıkartmanız için daha kararlı bir sinyal
● HDMI 2.0, TV’nize video ve ses çıkışı göndermenin daha hızlı bir yoludur
● YouTube, Netflix, HBO, Twitter. Bu üründe, bu şebeke işlevleri hiçbir sorun oluşturmaz
● Miracast / Airplay’ı destekleyin, videonuzu TV’nize paylaşın
● Uzaktan kumandaya 2 x AAA pil ile güç verilmektedir (dahil değildir)