Bu zamana kadar bir çok tvbox tanıttım. Z28, H96Pro Plus, T3X Mini, vs. Bunlardan farklı bir model ile sizleri tanıştırayım. Emish X700 

Emish X700’ün diğerlerinden farkı ekstra video çıkışı olması. Lale kablo ile bu girişi kullanarak tüplü tvlerinizi akıllı tv haline getirebiliyorsunuz. Kenarda duran atmaya kıyamadığınız tüplü tvler artık akıllı olacak. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey scart girişi.

Emish X700’ün özelliklerinden bahsedecek olursak; Rockchip 312x serisi yongaya sahip, 1 gb ram ve 8 gb rom ile geliyor. Kutu içeriğinde HDMI kablo yerine lale kablo var. Ayrıca ekstradan bir kart okuyucu çıkıyor. Cihazda ethernet çıkışı var. Wifi kullanmak istemeyenler bu çıkışı kullanabilir.

Cihaz Android 4.4.4 ile geliyor. Google PlayStore üzerinden indiremediğiniz uygulamaları kendi uygulama marketinden indirebiliyorsunuz. Kısaca performans testleri yaptım ve benim için önemli olan 2 uygulamayı denedim. Bunlardan biri PuhuTV diğeri ise Youtube. Benim android tvboxlarda video izleme dışında yaptığım bir şey olmadığı için benim için bu testler yeterli oluyor.

Fiyatına gelecek olursak, 35$. Bir tüplü televizyonu akıllı ve kullanılabilir bir hale getirmek yalnızca 35 $’a mal oluyor.

Sadece tüplü tv için değil bu ürün, HDMI çıkışı ile LCD tvlere ve monitörlere de bağlayabilirsiniz. Cihaz fiyatına göre oldukça iyi bir performans veriyor. Ayrıca oyun ve Antutu testlerini de yakın bir zamanda yapıp yeni bir video yükleceğim.

Ürünü aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.

http://bit.ly/2Kw7erS

 

Ürün İnceleme Videosu

https://youtu.be/7mO-X4QyDgo