Tanıtıma başlamadan önce söyleyeyim. Bu uygulama için link sahibi olmanız lazım. Ücretsiz içeriğe sahip bir uygulama değil. Sadece medya oynatıcı. Linkiniz veya kanal dosyanız varsa onu oynatır. Bende ve bizde böyle bir link veya dosya yok. Google üzerinden araştırıp uygulama için link veya kanal listesi bulabilirsiniz.

Daha önce Android ve Smart tvler için tanıttığımız iptv player artık mobil platform içinde yayında. Mobil romlu android tvboxlar için de kullanıma açıldı. Tek yapmanız gereken cihazınızın marketine girip Quzu tv uygulamasını indirmek. Özellikle iphone ve ios işletim sistemli cihaz kullananlar mobil uygulama konusunda çok sıkıntı yaşıyordu. Tam olarak Android cihazlardaki gibi bir uygulama yoktu. Quzu bu konuda da bir ilk oldu diyebilirim. Yani bu yazıya ve videoya en çok ios kullanıcıları sevinecek.

Uygulama yine 1 haftalık test kullanım süresi veriyor sizlere. Daha sonra uygulamayı satın alarak ömür boyu kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Uygulamanın ücreti cihaz başına 5.49 euro ömürlük. Yani bir kere ödeme yapıp uygulamayı ömür boyu kullanabilirsiniz. Tekrar hatırlatayım uygulamada herhangi bir yayın içeriği yok. Bunun için kendi oynatma listeniz olması gerekmektedir.

Ayrıca videomuza özel telegram hesabımızda 10 adet ios kullanım hakkı, 10 adet android kullanım hakkı hediye olarak verilecektir. Bunun için telegram hesabımızı takip etmeyi ve telegram hesabımıza katılmayı unutmayın. Telegram hesabımıza buradan katılabilirsiniz.

Yazılımcıya destek vermek isterseniz marketten indirdikten sonra 5 yıldız verip güzel bir yorum yapabilirsiniz. Böylelikle Türk yazılımcılara desteğinizi göstermiş olursunuz.

Mobil uygulamada hem cihazınız üzerinden liste ekleyebilir hem de bu adresten mac bilgisi girerek liste yükleyebilirsiniz.

Video ile sizleri baş başa bırakıyorum.