Tanıtıma başlamadan önce söyleyeyim. Bu uygulama için link sahibi olmanız lazım. Ücretsiz içeriğe sahip bir uygulama değil. Sadece medya oynatıcı. Linkiniz veya kanal dosyanız varsa onu oynatır. Bende ve bizde böyle bir link veya dosya yok. Google üzerinden araştırıp uygulama için link veya kanal listesi bulabilirsiniz.

Baştan uyarımızı yaptıktan sonra gelelim uygulamaya. Türk yapımı bir uygulama olduğu için ayrıca bir önemi var benim için. Ben uygulamayı uzun süredir kullanıyorum fakat hatalı kısımlar olduğu için paylaşmak için bekliyordum. Yapımcılar sürekli geliştirmeye devam ettiler ve şu anki sorunsuz halini aldı. Uygulama bir çok platform için mevcut. Android tv, smart tv, apple tv, android, ios. Hepsi yayınlanmamış olsa da kısa süre içerisinde tüm platformlarda yayınlanacak. Şu an Android tv işletim sistemine sahip tüm cihazlara ve fire stick cihazlara kurulabiliyor. Bazı smart tvlere de yükleme yapabiliyorsunuz.

Uygulama ilk 1 hafta ücretsiz kullanım imkanı veriyor. İlk 1 hafta içerisinde beğenirsiniz ömürlük 7.99 euro / cihaz karşılığında satın alabiliyorsunuz. Uygulama tasarım olarak çok güzel, kullanım açısından rahat kullanıma sahip olsa da hala bazı eksiklikler var. Onlar da zamanla düzeltilecektir diye düşünüyorum. Yapımcı ile sürekli bilgi alışverişinde bulunduğumuz için eksik yönlerini rahatlıkla bildirebiliriz. (Videoda bahsetmemişim kumandadan sağ sola basarak kanal değiştirebiliyorsunuz)

Firmanın websitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Firmanın telegram sayfasına buradan, bizim telegram sayfamıza ise buradan ulaşabilirsiniz. 

Şimdi sizleri videoyla baş başa bırakıyorum. Hepinize iyi seyirler.