En İyi 5 IPTV Uygulaması 2019

IPTV uygulamaları markette bolca var. İnsanlar ilk defa kullanacaksa hangisini kullanmalıyım diye düşünüyor. Kafası karışıyor. Sizin için en iyi, en performanslı 5 iptv uygulamasını inceledim. Bu 5’inin de birbirine göre artıları ve eksileri var. Sizin işinize hangisi daha fazla yarıyorsa, hangisinin tasarımı hoşunuza gidiyorsa onu kullanabilirsiniz.

1- GSE SMART IPTV

İlk kurulumu biraz karışık olsa da aslında gayet kullanışlı bir uygulama. Donanım destekli yayın özelliği mevcut. Tek kötü yanı farklı cihazlara kurduğunuz zaman listeleri tekrar eklemeniz gerekiyor. Yedekle ve geri yükle özelliği olsa tadından yenmez. Bedava sürümünde ufak tefek reklamlar var. Pro sürümünü alarak reklamsız kullanabilirsiniz.

Uygulamanın kurulumunu daha önce anlatmıştım. Buradan kuruluma erişebilirsiniz. Ayrıca buradan indirebilirsiniz.

Kurulumu videodan da izleyebilirsiniz.

2- IPTV EXTREME

Uygulamanın pro, reklamsız sürümü 3.99 TL gibi bir fiyatta. Bir çok özelliği var. Mac, dosya ya da linkten liste yükleyebiliyorsunuz. Bitrate, fps gibi değerleri gösterme özelliği mevcut. Eğer iptv sağlayıcınız destekliyorsa vod kısmında filmlerde ve dizilerde kaldığınız yerden devam etme özelliği mevcut.

En güzel özellik ise yedekleme ve geri yükleme özelliği. Bu özellik sayesinde aldığınız yedek ile iptv extreme yüklediğiniz her cihaza ayarlarınızı ve listelerinizi kolayca alabileceksiniz. Videolu anlatımdan nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

One Click Play özelliğini de aktif etmeyi unutmayın. Yoksa her kanala tıkladığınızda karşınıza menü çıkar. Hızlı kullanım için bu özelliği aktif edin.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Kurulumu videodan izleyebilirsiniz.

3-PERFECT PLAYER

Link veya dosya şeklinde listenizi yükleyebiliyorsunuz. Kullanımı basit ve görüntü kalitesi çok iyi.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

4-LXTREAM

Lxtream gördüğüm en sade ve en kullanışlı uygulamalardan bir tanesi. Çok başarılı. Arayüzü oldukça güzel.  Kullanıcı adı, şifre ve url ile giriş yapıyorsunuz. Çoklu liste desteği yok.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

5-XCIPTV

pg ve media içerik desteği gerçekten çok güzel. Vodların bilgilerini IMDB’den alıp size gösteriyor. Yani sizin yayıncınız film isimlerini düzgün bir şekilde girerse uygulama bilgileri otomatik olarak IMDB’den alıyor. Yapımcı oldukça özenmiş ve geliştirmeye devam edeceğini belirtmiş.

İncelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

Mert Temizer

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

En İyi 5 IPTV Uygulaması 2019” için 10 yorum

 • Haziran 8, 2019 tarihinde, saat 12:06 pm
  Permalink

  İp TV extreme m3u Server çok stabil çalışıyor. Tek eksisi ses açma kapatma sıkıntı

  Yanıtla
 • Haziran 9, 2019 tarihinde, saat 8:41 am
  Permalink

  Ben progtv kullanıyorum, cazgeçilmezimdir, bir deneyin.

  Yanıtla
 • Haziran 9, 2019 tarihinde, saat 4:43 pm
  Permalink

  Merhaba, Atlanta G4 mini cihazıma iptv smarters ve smarters pro yükledim.
  Pro Türkçe de kumandadan kanal numarası girerek kanal geçişi yapabiliyorum. Gayet iyi fakat yavaşlama oluşuyor.
  İptv smarter yükledim dil ingilizce Türkçe dil desteği yok. Bunda da maus ile kanalların üzerine gelerek seçim yapabiliyorum. Bunda da yavaşlama oluyor.
  Smarter pro yu android telefona yükledim hiçbir sıkıntı yok.
  Cihaza xtream iptv yükledim onda da kanallar üzerine akıllı kumandanın mausu ile gelip kanal seçebiliyorum. Ve hiçbir yavaşlama donma olmuyor.
  Atlanta G4 mini için bana önereceğiniz uygulama varmı? Özellikle kanal numaralarını girerek kanallara geçiş yapabilecepim ve kumandadaki kanal ileri geri tuşunu kullanabileceğim iptv uygulaması.

  Yanıtla
   • Haziran 10, 2019 tarihinde, saat 5:48 pm
    Permalink

    Merhaba,
    Cevap için teşekkürler.😊 Atlanta G4 minide yaşadığım sıkıntıları yaşamayacağım bir cihaz önerisinde bulunabilirmisiniz.

    Yanıtla
 • Haziran 10, 2019 tarihinde, saat 5:48 pm
  Permalink

  x96 mini var iptv izlerken cihaz donup kalıyor fişini sök tak yapmadan düzelmiyor sorun ne olabilir. hangi programı kullandıysam faydasız hepsinde cihaz donup kalıyor.

  Yanıtla
 • Haziran 16, 2019 tarihinde, saat 7:03 pm
  Permalink

  Lxtream uygulama da bulunan şifre yi öğrenmek istiyorum, şifreleme yapıyorum daha sonra açamıyorum, şifreyi sifirliyorum yinede olmuyor, Android box da kullanıyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.