Kullanabileceğiniz En İyi Iptv Player Uygulaması -XCIPTV-

Son zamanlarda Lxtream player bir hayli popüler oldu. Söyleye söyleye, özendire özendire herkese Lxtream player’ı tavsiye ettik. Gerçekten başarılı bir uygulama fakat bu iptv uygulaması çok farklı. Tasarım açısından gerçekten özenilmiş bir çalışma. Performans yönünden de bir hayli güzel.

Eksikleri var mı? Elbette var. Ama zamanla daha da geliştirileceğini düşünüyorum. Lxtream bir kenarda dururken, bunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki bu programın en güzel özelliği nedir? Epg ve media içerik desteği gerçekten çok güzel. Vodların bilgilerini IMDB’den alıp size gösteriyor. Yani sizin yayıncınız film isimlerini düzgün bir şekilde girerse uygulama bilgileri otomatik olarak IMDB’den alıyor. Yapımcı oldukça özenmiş ve geliştirmeye devam edeceğini belirtmiş.

Uygulama, kanallar için ExoPlayer kullanıyor. Ben eksi bir yanını görmedim. Kullanımı oldukça basit. Özellikle fire tvde en rahat kullanılan uygulama diyebilirim. Çoklu hesaba izin veriyor. Lxtream gibi tek hesap kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu hesaplar arasında geçiş yapmak da oldukça basit.

Uygulama ile ilgili aklınıza takılan bir durum olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Uygulamanın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Çekiliş kısmındaki şartlardan istediklerinizi yapabilirsiniz. Her yaptığınız madde size ekstra bir çekiliş hakkı verecektir. Çekiliş 15 Mayıs’a kadar devam edecek. 15 Mayıs’ta en az 250 kişi olduğu taktirde çekiliş canlı yayında gerçekleştirilecektir. 5 kişiye Netflix 1 aylık üyelik, 1 kişiye 3 aylık Universal Vod üyelik, 3 kişiye 1 aylık Universal Vod üyelik verilecektir. 

Çekilişimize katılmak için buraya tıklayınız.

 

Mert Temizer

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

Kullanabileceğiniz En İyi Iptv Player Uygulaması -XCIPTV-” için 9 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.